O NÁS

Sme tím odborníkov z oblasti telesnej kultúry, trénerstva, koučingu, zdravého stravovania s láskou k športu, ktorí sa rozhodli prispieť svojou častou k budovaniu kondície, sily a zdravého životného štýlu našich detí. Úprimou túžbou nášho tímu je prinášať deťom nové a užitočné podnety ktoré im pomôžu v budúcnosti uľahčiť trávenie voľného času. Užitočne strávený čas je taký v ktorom sa nasýti nielen myseľ, ale aj telo človeka. Pravidelným pohybovými aktivitami sa od nepamäti ľudia udržiavali v kondícií a tiež v dobrom mentálnom zdraví. Našim cieľom je pracovať s deťmi na najvyššej úrovni, prinášať vhodné podnety, budovať správne návyky a rozprávať o vzoroch reprezentujúcich filozofiu a myšlienky projektu.

Fotogaléria

Na začiatku bol dobrý úmysel

Všestranná pohybová príprava vznikla za účelom ponúknuť priestor pre zdravý rast detí od 8 do 15 rokov pod dohľadom vzdelaných a skúsených trénerov a tréneriek. Týždňový kemp sa stretol s veľkým ohlasom a záujmom o čom informovali kysucké médiá v čase jej vzniku.

Referencie spokojných rodičov

Môj syn si projekt Všestrannej pohybovej prípravy veľmi pochvaľoval. Domov chodieval, nech to neznie zle, ale býval "vyflusnutý" a naozaj spokojný. Myslím si, že sa mu páčili nielen aktivity ale si našiel nových kamarátov a kamarátky. Keď budete organizovať další ročník prípadne niečo podobné tak mi dajte vedieť. Ďakujem.

Patrik Kulla

Moje deti boli veľmi spokojné. Každý deň mi s nadšením opisovali čo robili, kde boli, čo všetko sa naučili a tiež aké salto urobil Dominik Klimek. Dokonca mi poďakovali za to, že mohli ostávať do samého konca výučby. Ak bude príležitosť, tak ich prihlásim opäť.  

MDDr. Radka Lašová

Myšlienka tejto akcie sa mi zapáčila na prvý pohľad. Neváhal som ani chvíľu a prihlásil som oboch svojich synov. Tomáša poznám ako nadšeného organizátora rôznych športových podujatí. Nesklamal, aj tentokrát pripravil zaujímavú akciu. Synom sa páčilo. Vyskúšali si rozmanité športové aktivity, pod vedením rozličných trénerov. Všetko sa to nieslo v dobrej nálade a športovom duchu, a tak hravo zvládli aj náročnejšie cviky a úlohy.

Mgr. Ladislav Bobčík