TU REGISTRUJEME

Vážení rodičia. Ak sa Vám páči možnosť zapísať svoje dieťa do Všestrannej pohybovej prípravy, využite náš Registračný formulár. Vyplniť ho trvá približne jednu minútu. Zdravie sa nepýta zdravie sa buduje a preto treba začať čo najskôr. Čím skôr vypíšete formulár tým skôr vybavíme potrebné náležitosti, aby začalo vaše dieťa cvičiť. 

Všestranná pohybová príprava je určená pre deti prvého a druhého stupňa základnej školy. Spravidla sa koná v telocvični základnej školy ktorú navštevuje Vaše dieťa. Pokiaľ viete zabezpečiť príchod a odchod Vášho dieťaťa na iné miesto konania Všestrannej pohybovej prípravy určite ho prihláste tam. 

Formulár zasielajte do termínu podľa pozvánky vašej základnej školy.  Neváhajte a prihláste sa!

Vzhľadom k tomu, že sa program voľnočasových aktivít na školách vytvára odlišným spôsobom, nepoznáme presné termíny výučby na každej škole. Všetko sa dozviete prostredníctvom e-mailu včas. 

Zoznam základných škôl, kde sa koná Všestranná pohybová príprava je súčasťou Registračného formulára. Ak tam chýba škola, kde by ste si želali prihlásiť svoje dieťa, napíšte nám ju do časti "Iná škola". My školu oslovíme a zaradíme do ponuky. 

ODPORÚČAME

Formulár zasielajte podľa pokynov a podmienok vašej základnej školy. Pretože je počet miest pre jeden termín obmedzený, odporúčame sa registrovať a komunikovať skôr.  Uhradené členské je treba mať uhradené podľa dohody a Vami zvoleným spôsobom. Tešíme sa na spoluprácu! 

Registračný formulár

Po úspešnom vyplnení odpíšeme do 48 hodín. Pokiaľ Vám nepostačujú odpovede v sekcii "Často kladené otázky", napíšte e-mail alebo správu v časti Kontakt. Ak si vyberiete z ponuky škôl v zozname tohto registračného formulára tak do kolonky "Iná škola" zapíšte veľké "X". Ďakujeme.  

ZÁKLADNÉ ŠKOLY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Bude moje dieťa "vládať" ostatným?

Bez obáv. Určite bude. Individuálny prístup, výber pohybových hier a cit pre identifikáciu možností vášho dieťaťa rozhoduje o jeho spokojnosti a posúvaní vlastných hraníc. 

2. Ako prebieha platba?

Po zaslaní Registračného formulára obdržíte e-mail s podrobnými informáciami o nevyhnutnej dokumentácií a možnostiach platby.

3. Nie je 29 E/mesiac alebo 110 E za pol roka veľa?  

Všestranná pohybová príprava patrí k cenovo najvýhodnejším ponukám v pomere kvalita/cena. Vaše dieťa športuje 8 vyučovacích hodín pod dohľadom vzdelaného profesionála. Bežná cena za podobnú službu býva dvojnásobne až trojnásobne vyššia. U nás zaplatíte po zaokrúhelní 3,60 Eura za jednu hodinu výuky.  Čo je maximálne výhodné. 

4. Čo to znamená rotácia trénerov? 

Náš tím tvoria vzdelaní ľudia v obore telesnej výchovy, telesnej kultúry a športu, trénerstva a podobne. Rotácia znamená, že sa deti vo Všestrannej pohybovej príprave budú stretávať s rôznymi štýlmi vedenia tréningu počas mesiaca či roka. 

5. Môžem prihlásiť svoje dieťa do školy kde nemá pravidelnú školskú dochádzku?

Áno. Pokiaľ viete zabezpečiť jeho príchod a odchod na miesto konania Všestrannej pohybovej prípravy tam kde ho chcete prihlásiť.